Informuojame,

kad birželio 23-24 dienomis nedirbsime.

Visiems Linksmų Joninių!

Tapk AntDrobes.lt gerbėjų Facebooke!

Šaržas iš nuotraukos

Mūsų šaržai – tai humoristiniai žmonių portretai, kuriuos galime ne tik nupiešti, bet ir atspausdinti ant bet kurio dydžio drobės, popieriaus, lipduko,  ant marškinėlių (paveiksliukas max A4 dydžio, marškinėliai 100% medvilnė). Tokią linksmą dovaną norisi dovanoti ir gauti dovanų!

Patarimai norintiems užsisakyti šaržą:

  • Atsakingai išsirinkite keletą žmogaus (žmonių), kuriam būtų piešiamas šaržas, gerų nuotraukų. Dailininkas neatsako už nekokybiškas, nuotraukose nepanašius į save žmones, nes piešia panašumą  į nuotraukose esantį vaizdą.
  • Pabandykite apibūdinti žmogų (žmones) piešiamą šarže, keletu sakinių – hobis, profesija, pomėgiai, keisti įpročiai, ydos, galite nurodyt kokia proga bus įteikiams šaržas.
  • Įsivaizduokite, kaip turėtų atrodyti piešiamas žmogus (žmonės): kokioje aplinkoje, kokia veikla užsiima?
  • Jei pritrūkote idėjų ar tiesiog tingu kurti viziją :) - susisiekite su mumis – mūsų laki vaizduotė niekada neišsenka. Kartu sugeneruosime tobulą idėją!
  • Už šaržo piešimą imamamas € 15 - 1žm. (€ 25 - 2žm.)  avansas, kuris pradėjus piešt šaržą –negrąžinamas.
  • Dailininkui nupiešus  - šaržas atsiunčiamas patvirtinimui, vėliau pagal pageidavimą perkeliamas ant norimo paviršiaus arba atlikus galutinį atsiskaitymą – persiunčiamas aukštos kokybės failas Jūsų asmeniniam naudojimui.
Žmonių skaičius viename šaržeVienas eskizasPapildomi fono variantai
(jei pageidaujama)
1 € 20 € 6
2 € 37 € 6
3 € 54 € 6
4 ir daugiau sutartinė  

Kas yra šaržas?

Šaržas (pranc. charge 'iškreipti') – greitai nupiešiamas satyrinis arba humoristinis žmogaus portretas. Šiame žanre piešiant žmogaus portretą sąmoningai hiperbolizuojami arba transformuojami saviti veido bruožai. Tai nėra tiksli žmogaus atvaizdo kopija, o greičiau jos lengva, geranoriška parodija. Taip pat šaržas taikomas ir gyvūnų, daiktų linksmam pavaizdavimui. Pagrindinis šaržo tikslas – suteikti gerą nuotaiką. Šaržai gali būti vienspalviai („juodu ant balto“) arba spalvoti.