Informuojame,

kad birželio 23-24 dienomis nedirbsime.

Visiems Linksmų Joninių!

Tapk AntDrobes.lt gerbėjų Facebooke!

Kelių dalių paveikslai

Liudviko XIV stiliaus interjeras? Brangu... Kantri? Pernelyg paprasta. „Fusion“ stiliaus? Beskonybė. Moderniškasis? Nejauku. Kaip sukurti svetainės arba kabineto išskirtinę, unikalią, bet kartu jaukią ir maloniai nuteikiančią atmosferą?

Tam, kad gyvenamojo ploto arba biuro interjeras taptų nepakartojamu, nebūtina išleisti dideles sumas ir kviestis dizainerius. Mūsų studija pasirengusi pasidalinti šviežiomis idėjomis, kaip sukurti nepakartojamą interjerą namie arba biure.

Mūsų paslauga - kelių dalių paveikslų spausdinimas ant drobės – suteiks galimybę greitai ir nebrangiai pakeisti vidinį kambario vaizdą. Neįprasti nestandartinių formų paveikslai ir jų sudedamosios dalys taps ryškiu bei prasmingu patalpų akcentu.

Kelių dalių paveikslai gali būti įvairių stilių, dydžių, ritmo ir formų masto. Jūs busite bendras šio darbo kūrėjas – pasirinksite pirminę medžiagą, aptarsite su mūsų dizaineriu kompozicijos formatą, jos dalių kiekį bei dydį.

Pagaliau, jūsų svetainę papuoš originalus estetiškai tobulos formos ir turinio paveikslas...Be to, kelių dalių paveikslai turi didelį privalumą: tuo atveju, jei užsinorėsite ko nors naujo, tiesiog iškabinsite elementus kita tvarka ir kompozicija įgaus naujos prasmės!

Kelių dalių paveikslas jūsų interjere

Įsivaizduokite, kad esate Naujamiesčio gyventojas, o pažiūrėjęs pro langą matote Eifelio bokštą...ar Raudonąją aikštę...arba Egipto piramides...Puiku? Savaime suprantama! Tačiau būtų dar geriau, jei panašių langų būtų ne vienas, o keli. Antdrobes.lt dizaineriai gali tai organizuoti. Užsakykite kelių dalių paveikslą atspausdintą ant drobės ir, juo papuošę svetainę, galėsite romantiškai išgerti kavos su draugais, akies krašteliu stebint Paryžių!

Gamta

Viskas, kas supa mus, susideda iš tam tikrų dalykų. Atomai susideda iš elementarių dalelyčių, molekulės – iš atomų, paprastos ir sudėtingos medžiagos – iš molekulių. Na, o iš medžiagų susideda visa kita, kas supa mus. Šitaip, bendrai tariant, susidaro visas nuostabusis pasaulis! Remiantis šiuo principu, mes kuriame mūsų kelių dalių paveikslus spausdintus ant drobės: nuo atskirų elementų – prie bendro nuostabaus vaizdo.

Žmonės

Jei dailininkas sugebėjo sukurti gilų daugialypį įvaizdį – jį galima laikyti genijumi. Mūsų dizaineriai žino genialų būdą, kaip viename paveiksle sklandžiai suderinti visus vaizduojamojo asmens bruožus! Viskas, kas genialu – paprasta: mes sukuriame kelių dalių drobę, kiekvieną elementą paskiriant skirtingai nuotaikai...

Paveikslas ant drobės — tai puiki dovana Jūsų mylimam žmogui, draugui, kolegai!
Savo nuotraukas, maketus galite atsiųsti mums el. paštu: [email protected]

Užsisakyti