Informuojame,

kad birželio 23-24 dienomis nedirbsime.

Visiems Linksmų Joninių!

Tapk AntDrobes.lt gerbėjų Facebooke!

Drobiniai lipdukai

Jums nusibodo, kad Jūsų keturios sienos vienodos? Nusitrynė mėgstamo stalo paviršius? Susibraižė nešiojamo kompiuterio viršus. Siūlome užsisakyti individualius drobinius lipdukus. Parinksime norimą vaizdą Jūsų individualiam interjerui, arba atspausdinsime Jūsų atsiųstą nuotrauką.

Medžiaga Maksimalus plotis Maksimalus ilgis Paviršius Storis Kaina
100% poliesteris
1,37 m iki 30 m
Matinis faktūrinis 330 g/kv.m
32 €/kv.m

Drobinis lipdukas

Lipdukas gali būti tiek šeimos nuotrauka, gimtosios ar svajonių vietovės fragmentas, tiek ir pasirinktas Jums patinkantis vaizdas iš mūsų siūlomų nuotraukų archyvo. Drobiniais lipdukais taip pat galima atkartoti įvairių medžiagų, tokių kaip drobė, medis, oda ar pan., vaizdą.

Minimalios investicijos ir kasdieninė aplinka taps spalvingesnė!

Įsidėmėtina

Nuotrauka arba maketas pateikiamas lipdukui turi būti aukštos rezoliucijos (kuo didesnis sienos plotas panaudojamas lipdukui klijuoti, tuo aukštesnės rezoliucijos turi būti foto medžiaga). Nesate tikri? Atsiųskite mums savo nuotrauką arba maketą elektroniniu paštu [email protected]

Aprenkite savo kompiuterį!

Drobinis lipdukas

Pvz. Dydis 36 x 23 cm, kaina € 8 su PVM

Išsirinkite norimą vaizdą, siųskite mums, mes atspausime jį ant (drobinio) lipduko, o Jūs papuošite juo savo nešiojamojo kompiuterio viršelį. Išsiskirkite iš minios, reklamuokite savo veiklą, pomėgį ar įmonę kur bebūtumėte! Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės į mus telefonu 8683 77778 ar elektroniniu paštu [email protected]

Drobinių lipdukų klijavimas

Drobinio lipduko klijavimo būdas labai paprastas. Norint juo papuošti savo namus nereikia jokio ypatingo pasiruošimo ar žinių. Bet jei nenorite vargti su klijavimo darbais - mūsų kvalifikuoti meistrai atliks lipdukų klijavimo darbus už Jus.

Nuorodos į nuotraukų duomenų archyvą – Naudingos nuorodos