Informuojame,

kad birželio 23-24 dienomis nedirbsime.

Visiems Linksmų Joninių!

Tapk AntDrobes.lt gerbėjų Facebooke!

Nuotraukų ir reprodukcijų spausdinimas ant drobės

Spauda ant drobės — tai ypatingas dailės žanras, atsiradęs visai neseniai. Šio tipo spauda, kurioje yra derinamos fotografijos ir tapybos dailės priemonės, yra perspektyvi pastarųjų žanrų raida, teikianti peno kūrybingų dailininkų fantazijoms. Šis dailės stilius suteikia didelių galimybių: galima atkurti bet kokio paveikslo reprodukciją, stilistiškai apdailinti nuotrauką kaip tapytą ir padaryti originalų koliažą. Portretas arba peizažas, atspausdinti ant drobės bei prabangiai įrėminti, gali tapti išskirtine dovana ir stilinga interjero detale.

Kaip tai vyksta?

Mes apdirbame paveikslo reprodukciją arba nuotrauką kompiuteriu, tuomet paruošta laikmena keliauja į dirbtuves. Atvaizdas spausdinamas plačiaformačio spausdintuvo rašalais ant drobės. Vėliau, Jums pageidavus, drobė užtempiama ant porėmio. Užbaigiantis etapas — kruopštus rėmų parinkimas ir apipavidalinimas. Bendradarbiaujame su ilgametę patirtį turinčia dailės dirbtuve. Parenkame geriausius apipavidalinimo variantus. Porėmiai yra padaromi specialiai Jūsų nuotraukai.

Apie spaudą ant drobės

Reprodukcijos / nuotraukos spausdinimui mums prireiks skaitmeninio formato (popierines nuotraukas –skenuojame). Failas ruošiamas prieš spausdinimą ant drobės -kompiuterio programoje nustatome drobės išmatavimus, esant poreikiui sutvarkome spalvas, atliekame nuotraukos korekcijas. Po to mūsų specialistas imasi spaudos, kuri yra atliekama naudojantis profesionaliu japonišku plačiaformačiu spausdintuvu Roland RF-640 (plotis 1,625 mm; 1440dpi). Tai profesionali kokybiška šešiaspalvė spaudos sistema, kurios pagrindą sudaro eco solventiniai rašalai (draugiški aplinkai). Aukšta spaudos kokybė pasiekiama mažo lašo dydžio ir jo tikslios formos dėka.

Spaudai mes naudojame originalius naujos kartos rašalus. Rašalai yra labai tankūs, turi didelę atspalvių paletę. Bendrovė Roland garantuoja ilgalaikį spalvotos spaudos išsilaikymą; atvaizdai neišblunka mažiausiai trijų metų laikotarpyje ir išsaugo atsparumą įbrėžimams, ištepliojimams bei skilimams.

Piešinys yra spausdinamas ant sintetinės plonos arba natūralios storos drobės – tanki vandeniui atspari medžiaga, kuri idealiai tinka aukštos rezoliucijos spaudai. Drobės struktūra leidžia absoliučiai tiksliai spausdinti neįprastus atspalvius ar prisotintas spalvas. Drobė yra atspari vandeniui, greitai džiūsta.

Jūs galite užsisakyti ne tik kompleksinį apipavidalinimą, bet ir tik spaudos ant drobės paslaugas atskirai.

Roland RF-640

Porėmis ir ištempimas

Porėmis yra reikalingas drobei ištempti, tai pagrindas, kurio dėka drobės audinys įgauna pavekslo formą. Aukšto medžiagos tamprumo dėka drobė yra lengvai užtempiama ant porėmio. Nekokybiškas porėmis neigiamai veikia paveikslo bei reprodukcijos išsisaugojimą, todėl mes naudojame porėmius, pagamintus iš kokybiškos medienos, daugiausia — iš pušies.

Medžiaga naudojama porėmiui – tai kokybiškai išdžiovintos ir be klijų sujungtos lentjuostės, turinčios specialų laiptą. Surinkimo metu šis laiptas (iškyša) atsiranda išorėje per visą perimetrą ir užtikrina tai, kad drobė nesusiliestų su lentjuostės paviršiumi kokybiško ištempimo metu.

Esant išmatavimams viršijantiems 80cm, mes į porėmį montuojame pasparas (arba kryžmes, jei abu dydžiai viršija 80cm).

Vaizdas nebus estetiškas, kai ant paveikslo šono užsilenkia reprodukcijos / nuotraukos fonas, kuriame yra žmogaus kūno dalys. Jeigu nuotraukos viršus baigiasi žmogaus galva; kadro apačia baigiasi kojomis; kadro kraštuose yra žmogaus rankos, porėmio kraštuose (paveikslo šonus) patariame daryti vienspalvius, margus, bet nenaudot pačios nuotraukos užlenkimams.

Pas mus galite įsygiti porėmius atskirai: porėmių dydžiai ir kainos

Porėmis ir ištempimas
Užsisakyti

Kokybiška spauda ant drobės