Informuojame,

kad birželio 23-24 dienomis nedirbsime.

Visiems Linksmų Joninių!

Tapk AntDrobes.lt gerbėjų Facebooke!

Nuotraukų galerijos

Čia rasite platų nuotraukų pasirinkimą. Aukščiausios kokybės nuotraukas, tinkančias didesnio formato spaudai, ypač lengva rasti interneto nuotraukų parduotuvėse.

Viena iš populiariausių nuotraukų parduotuvių (Nuotrauka nuo $1 iki 24$ + PVM) — www.istockphoto.com

Nemokamos nuotraukos (būtina užsiregistruoti) — www.sxc.hu

Mokamų nuotraukų galerija — www.shutterstock.com

Mokamų nuotraukų galerija — www.inmagine.com

WallBase

Nemokamos nuotraukos ir darbastaliai — http://wallbase.cc/toplist

Mokamų nuotraukų galerija — http://www.fotosearch.com

Mokamų nuotraukų galerija — www.fotolia.com

Nemokamos nuotraukos ir darbastaliai — www.wallpaperstock.net

Kaip taisyklingai  pakabinti paveikslus kambaryje

Svetainė. Ši patalpa skiriama svečiams priimti, todėl kabinti paveikslus reikia patogiame aukštyje – pusantro metro nuo grindų iki apatinio paveikslo krašto.

Miegamasis. Šis kambarys skirtas tik dviem. Todėl nevertėtų čia kabinti portretus, apnuogintų moterų atvaizdus, nes jie sudaro trečio žmogaus „efektą“. Tiks vidutinio dydžio ramūs paveikslai. Vienišoms arba išsituokusioms moterims dizaineriai pataria kabinti ant sienos ryškius, optimistiškus paveikslus.

Vaikų kambarys. Paveikslo pasirinkimas priklauso nuo vaiko amžiaus. Jis turi būti ne tik gražus, bet ir pažintinis. Mažam vaikui galima padovanoti turiningą paveiksliuką. Pavyzdžiui, su teigiamais pasakų, animacinių filmų herojais, gyvūnų atvaizdais (žinoma, tik neagresyvių). Idealus variantas – paties kambario gyventojo piešinėliai.

Darbo kabinetas. Tai dalykiškos sėkmės demonstravimo vieta. Todėl čia tinka apdovanojimai, diplomai. Tokioje patalpoje gerai atrodo ir stilingos nespalvotos nuotraukos. O ramūs peizažai su upeliais ir kaimo nameliais tik trukdys susikaupti.

„Muziejinis standartas“. Kokiame aukštyje kabinti paveikslą, priklauso nuo interjero ir kambario šeimininko noro. Tačiau egzistuoja ir įprastinis „muziejinis“ standartas – 152 cm nuo grindų iki paveikslo apatinio krašto. Tokiame aukštyje kabantį paveikslą patogiausia apžiūrinėti.