Informuojame,

kad birželio 23-24 dienomis nedirbsime.

Visiems Linksmų Joninių!

Tapk AntDrobes.lt gerbėjų Facebooke!

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Per kiek laiko yra padaroma reprodukcija ant drobės?
— Atspausdiname ir užtraukiame ant porėmių 1-3 darbo dienų laikotarpyje. Skubius užsakymus galime atlikti tą pačią (jei užsakymas pateiktas iki 12 val.) dieną, arba sekančios darbo dienos bėgyje.

Kaip aš galiu atsiimti savo užsakymą?
— Jeigu Jūs esate iš Vilniaus, užsakymą galite atsiimti mūsų biure  P. Vileišio gatvė 18, II korpusas, Vilnius. Mus rasite antrame vidiniame kieme, antrame aukšte. Taip pat teikiame pristatymo paslaugas, plačiau: Pristatymas

Kokie yra reikalavimai maketams, jei juos parengsiu pats?
— Formatas: TIFF be kompresijos. Rezoliucija: nuo 100 DPI. Užlaidos: po 3 cm iš visų keturių pusių. Bendras maketo dydis turėtų būti 6 cm didesnis nei užsakoma reprodukcija. CMYK spalvos. Maksimalus drobės plotis yra 1,50 m.

Kokiais formatais galima pateikti nuotraukas spaudai?
— Mes priimame daugumą formatų. Elektroniniu būdu: .jpg, .tiff, .cdr, .psd, .eps ir kiti. Rekomenduojame didelės apimties failus siųsti per www.wetransfer.com . Atvykus į mūsų biurą/arba paštu nuotraukas galite pateikti cd, dvd, usb laikmenoje. Teikiame nuotraukų skenavimo paslaugas.

Kuo skiriasi sintentinė drobė nuo natūralios drobės?
— Didžiausias jų skirtumas - kaina. Stora natūrali drobė turi storesnį grunto sluoksnį, kurio dėka spauda dengiasi sodresnėmis spalvomis. Natūrali drobė yra brangesnė, storesnė, grubesnės faktūros, paviršius matinis. Sintetinė drobė yra pigesnė, plonesnė, tinka fotoroletams, smulkios faktūros, tinka dideliems formatams, spalvota spauda šiek tiek blankesnė nei ant natūralios drobės, paviršius blizgus, tai ypač išryškėja esant tamsioms spalvoms.

Ar būtina užsisakyti nuotraukos korekciją?
— Ne, tai nėra būtina. Korekcijos gali padaryti nuotrauką sodresnę, spalvingesnę, pašalinti defektus, pasendinti arba atnaujinti, priderinti prie interjero, pakeisti spalvas arba kitaip padailinti. Ne paslaptis, kad visų žurnalų redakcijos prieš išspausdindamos nuotraukas atlieka nuotraukų korekciją. Jei paslauga nėra užsakoma, spausdinama tokia nuotrauka, kokia yra pateikta arba daromas automatinis nuotraukų spalvų kontrastingumas ir spalvingumas.

Ar yra taikoma garantija AntDrobės.lt gaminiams?
— Spaudai ant drobės ir fototapetų taikome 3 metų garantiją nuo išblukimo (siekiant ilgaamžiškumo nelaikykite spaudinių tiesioginiuose saulės spinduliuose ir drėgmėje). Taip pat, garantuojame, kad mūsų atlikti fotomontažai ir korekcijos atitiks spaudos reikalavimus, o porėmis lygiai „prisiglaus” prie sienos.

Ką daryti, jei man nepatiks AntDrobės.lt atliktas darbas?
— Mes visada siekiame pateisinti visus kliento lūkesčius, norus ir pageidavimus. Neturime nusiskundimų atvejų dėl kokybės arba užsakymo vėlavimo, tačiau jeigu darbas bus blogai atliktas dėl mūsų kaltės, mes grąžinsime Jums pinigus.

Noriu išsiųsti Jums nuotrauką, tačiau negaliu to padaryti dėl pašto programos apribojimų (didelio dydžio nuotrauka). Kokiu būdu ją geriau atsiųsti Jums?
— Didesnės apimties failus galite atsiųsti pasinaudoję mūsų virtualiu serveriu. Tai greita ir patogu. Iš serverio taip pat galite persiųsti pvz. užsakytus atliktus maketus ir kt. Prisijungimo duomenis galite gauti susisiekę su mumis. Arba galite pasinaudoti nemokamomis failų siuntimo programomis. Pavyzdžiui, per www.wetransfer.com svetainę galite patogiai, greitai ir saugiai atsiųsti mums failus iki 2 GB . Šioje svetainėje užpildykite reikiamus laukelius, sukelkite nuotraukas, o mums ateis pranešimas apie Jūsų siunčiamus failus ir mes juos atsisiųsime nenaudojant el. pašto resursų.

Kur galėčiau rasti geros kokybės nuotraukų su autorinėmis teisėmis?
— Gausus nuotraukų pasirinkimas www.istockphoto.com (nuotrauka nuo $1 iki 24$ + PVM); www.shutterstock.com. Nemokamos nuotraukos www.sxc.hu (būtina užsiregistruoti). Daugiau

Ar galite parinkti, įsigyti nuotraukas iš šių katalogų?
— Taip galime. Jums tik reikia susisiekti su mumis.

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba per skype! Kontaktai


Tinkamai spaudos kokybei gauti rekomenduojame (prie 100 dpi) fotodrobių išmatavimų ir pikselių santykius

Išmatavimai (cm) Išmatavimai px (pikseliais)
18 x 24 700 x 945
24 x 30 945 x 1181
40 x 30 1181 x 1575
60 x 40 1575 x 2362
25 x 100 950 x 3937
50 x 70 1969 x 2756
40 x 90 1575 x 3543
60 x 90 2362 x 3543
60 x 120 2362 x 4724
80 x 120 3150 x 4724
100 x 150 3937 x 5906
120 x 220 4724 x 8661